Витратоміри та лічильники газу
АРГ-31.2:
  ‐ опис
  ‐ принцип роботи
  ‐ характеристики

АРГ-31.2М1

АРГ-31.2C

АРГ-мікро

ДАРС-01Ш / 02Ш

Витратоміри та лічильники газу ультразвукові

АРГ–31.2 - призначений для вимірювання об'ємної витрати газу (доменного, коксового, природного, димових газів, повітря та інших технічних газів) у газопроводах та газоходах, у тому числі великих перерізів, як в автономному режимі, так і у складі АСУ ТП та систем контролю різного призначення спільно з іншою вимірювальною апаратурою.


АРГ–31.2М1 - призначений для вимірювання об'ємної витрати газоподібних середовищ з максимально допустимими значеннями витрати значно меншими, ніж для витратоміру АРГ-31.2.


АРГ–31.2С - витратомір - лічильник призначений для вимірювання об'єму та об'ємної витрати газоподібних середовищ, а також приведення виміряних значень до стандартних умов.


АРГ-мікро - призначений для вимірювання малих витрат невибухонебезпечних газових середовищ, у тому числі подаються в блоки та пристрої детектування систем радіаційного контролю об'єктів атомної енергетики


ДАРС–01Ш / 02Ш - призначені для вимірювання швидкості, об'єму, об'ємної витрати та контролю напрямку повітряних потоків у мережі гірських та тупикових виробок шахт, у тому числі небезпечних по газу та пилу, їх вентиляційних стволів та систем дегазації.013106  |    На головну    |        Вгору        |